• Serwisowane Powierzchnie Biurowe

    Bez ponoszenia wysokich kosztów wynajmij biuro dostosowane do Twoich potrzeb w najlepszych lokalizacjach biznesowych w Warszawie. W naszych serwisowanych biurach dbamy o to, abyś zawsze miał komfortowe miejsce do pracy i czas, aby rozwijać swoją działalność. Oferujemy biura od 12 m2 po przestrzenie typu open space, które możesz wynająć na dowolny okres najmu.

  • Sale konferencyjne

    Szukasz profesjonalnej sali konferencyjnej? Oferujemy różnej wielkości sale w pięciu dogodnych lokalizacjach w Warszawie. Wszystkie nasze sale konferecyjne są w pełni wyposażone z możliwością elastycznych ustawień zapewniając idealne warunki do przeprowadzenia udanych spotkań róznego rodzaju.

  • Biura Wirtualne

    Zapraszamy do skorzystania z naszych pakietów biur wirtualnych, które łączą zalety i elastyczność pracy zdalnej z dogodnościami jakie daje posiadanie stacjonarnego biura. Twoja firma zyskuje prestiżowy adres w Warszawie oraz możliwość korzystania ze wszelkich profesjonalnych usług biurowych świadczonych przez nasz zespół takich jak obsługa Twojej poczty czy odbieranie połączeń telefonicznych w imieniu Twojej firmy. Wspieramy Twój biznes na każdym kroku!

Biura Serwisowane w Złotych tarasach

Ze względu na niesłabnące zainteresowanie najemców biurami w Centrum Biznesowym Tarasy zdecydowaliśmy się na zwiększenie oferowanej powierzchni biurowej o kolejne piętro. Wierzymy, że wysoki standard naszych biur serwisowanych w połączeniu z oferowanymi udogodnieniami kompleksu Złote Tarasy, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.


Due to the continued tenants’ interest in Tarasy Business Center offices, we decided to expand our office space to another floor. We believe that the high standard of our serviced office space combined with the great facilities offered by Złote Tarasy shopping complex, will satisfy even the most demanding customers.

Please contact us to get our special offer for the new office space today!

CENTRUM BIZNESOWE CHMIELNA
Warszawa
+48224895205