Biura serwisowane w Warszawie

Wygodne biuro serwisowane z myślą o rozwoju biznesu

Mianem biura serwisowego (występującego również pod nazwą „biuro zarządzane” lub „biuro pod klucz”) określa się pojedyncze, umeblowane pomieszczenie, wynajmowane na terenie danego budynku. Przestrzeń posiada dostęp do wszelkich podstawowych mediów biurowych i jest gotowa do użytkowania w zasadzie natychmiast po podpisaniu umowy najmu.

Sama idea biur zarządzanych opiera się na tym, że konkretne przedsiębiorstwo wynajmuje od właściciela budynku określoną część metrażu, natomiast mniejszym klientom podnajmuje poszczególne gabinety, gwarantując komfortowe warunki do pracy.

Wynajem gotowych pokojów rekomendujemy zatem przede wszystkim niewielkim firmom, zatrudniającym od kilku do kilkunastu osób.

Biura serwisowane od Inoffice Group – dlaczego warto?

Klientom, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty zapewniamy przede wszystkim w pełni elastyczne podejście do współpracy z krótkimi terminami umów oraz wysoce funkcjonalną przestrzeń, zlokalizowaną w najbardziej prestiżowych warszawskich centrach biznesowych.

Proponujemy rozmaite warianty gabinetów, różniące się przede wszystkim wymiarami. Do dyspozycji Klientów oddajemy zarówno niewielkie, standardowe pokoje, jak i wielkopowierzchniowe przestrzenie otwarte, czyli „open space”.

Dodatkowo w cenie wynajmu biura serwisowanego zapewniamy również:

  •  kompletne wyposażenie, obejmujące meble oraz gotową do podłączenia infrastrukturę IT (m.in. szerokopasmowe łącze internetowe i WiFi dostępne na terenie całego obiektu),
  •  opcję przearanżowania gabinetu, zgodnie z preferencjami Klienta,
  •  klimatyzowane pomieszczenia posiadające duże okna, zapewniające stały dopływ światła słonecznego,
  •  nielimitowany dostęp do biura serwisowanego 24/7,
  •  profesjonalnych pracowników recepcji, którzy przywitają interesantów Klienta w imieniu jego firmy oraz wskażą im właściwy pokój,
  •  możliwość korzystania ze sprzętu biurowego znajdującego się w przestrzeni wspólnej, a także nieograniczonego użytkowania pomieszczeń kuchennych oraz sal konferencyjnych, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji,
  • kompleksową ochronę, miejsca postojowe dla pracowników i usługi sprzątające.

Biura Warszawa – dostępne lokalizacje

Standardowo Klienci mogą zdecydować się na biura serwisowane dostępne w czterech różnych lokalizacjach. Należą do nich centra biznesowe: Tarasy, Wierzbowa, Chmielna oraz Horizon, położone kolejno w następujących dzielnicach Warszawy – Centrum, Śródmieście, Mokotów oraz Centrum.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, natomiast w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.