Wirtualny adres

Zarejestruj swoją firmę pod wyróżniającym się biznesowym adresem i osiągaj maksimum korzyści bez konieczności ponoszenia codziennych kosztów utrzymania biura.

W czterech lokalizacjach w Warszawie, zarówno dla firm rozpoczynających działalność, jak i dla tych już istniejących oferujemy korzystne cenowo biura wirtualne. Naszym klientom udostępniamy infrastrukturę biurową, z której mogą elastycznie i swobodnie korzystać, kiedy tylko jej potrzebują. Wykwalifikowany i doświadczony personel pracujący na recepcji odbierze dla Ciebie korespondencję oraz odbierze telefon w Twoim imieniu. Zatroszczymy się także o Twoich gości i partnerów biznesowych podczas organizowanych przez Ciebie spotkań lub szkoleń biznesowych w naszych doskonale wyposażonych salach konferencyjnych.

Wirtualne biuro w centrum Warszawy

Dzięki Zamówieniu Online można uzyskać ofertę cenową na biuro wirtualne w wybranej lokalizacji. W ostatnim kroku wystarczy wysłać do nas zamówienie a my skontaktujemy się z Tobą.

WYNAJMIJ BIURO WIRTUALNE ONLINE

Powiedz nam o swoich potrzebach

Wypełnij formularz a my odeślemy ci szczegółową wycenę.


Dodatkowe usługi wliczone w miesięczną opłatę:
Odbiór korespondencji przez recepcję centrum biznesowego.
W cenę dedykowanej linii telefonicznej jest wliczony odbiór przez personel na recepcji 70 połączeń telefonicznych w miesiącu w imieniu twojej firmy.


Powiedz nam więcej o Twojej firmie

Niezwłocznie prześlemy wycenę.

Prowadzenie własnego biura jest poważnym kosztem naruszającym budżet całej firmy. Środki finansowe można jednak z korzyścią przeznaczyć na bardziej istotne obszary działalności. W tym celu przydaje się wirtualne biuro, czyli outsourcingowa obsługa biurowa.

Główną korzyścią wynikającą z powierzenia prowadzenia biura zewnętrznej firmie jest oszczędność związana z brakiem konieczności opłacania pracowników i wynajmowania powierzchni. My zatrudniamy wykwalifikowany personel, a Klienci płacą tylko stałą, umówioną stawkę. Umowa o współpracę nie zawiera także żadnych ukrytych kosztów.

Skorzystanie z usługi wiąże się z możliwością rejestracji firmy pod jednym z pięciu prestiżowych adresów. Warszawa Centrum słynie z przyjaznej atmosfery dla przedsiębiorców. Dzielnica jest również rozpoznawalna przez mieszkańców miasta. Wirtualny adres przy ulicy Złotej czy Alejach Jerozolimskich z pewnością wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów. Można się nim posługiwać przy każdej okazji, zwłaszcza w kontaktach administracyjnych, biznesowych lub marketingowych.

Pracownicy e-biura będą odbierać korespondencję oraz telefony od Twoich klientów i przechowywać ważne dokumenty. W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m.in. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych.

Wirtualne biuro jest całkowicie bezpieczne. Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków. Zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje. Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy, jak i po stronie grupy Inoffice.

Nasze e-biura znajdują się w mieście stołecznym Warszawa. Zainteresowanych usługą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na jego podstawie wyślemy wycenę. Czekamy również na kontakt telefoniczny lub mailowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!