Małe biuro w Warszawie

Małe lub dopiero wchodzące na rynek firmy często borykają się z problemem przestrzeni biurowej. Szukając oszczędności, decydują się na rejestrację działalności i przyjmowanie klientów w prywatnych domach na obrzeżach miasta. Niestety, w wielu przypadkach jest to niekomfortowe zarówno dla pracowników, jak i osób chcących skorzystać z usług przedsiębiorstwa.

Dobrym rozwiązaniem na pewien czas okaże się małe biuro do wynajęcia. Ograniczona powierzchnia wpływa na ostateczny, niski koszt najmu, a dobra lokalizacja zwraca uwagę potencjalnych klientów. Podpisanie umowy na określony czas (proponujemy terminy zaczynające się już od jednego miesiąca) gwarantuje sporą elastyczność w przygotowywaniu budżetu na kolejne lata. Jednak oferta Inoffice Group należy do najatrakcyjniejszych w mieście nie tylko ze względu na dobrą cenę i korzystne formy najmu.

Warszawa dysponuje niemal 5 mln m2 powierzchni biurowych. Tylko część z nich znajduje się w prestiżowej lokalizacji. Zaufany adres jest kapitałem, który trudno przeliczyć na pieniądze. Nasza firma wynajmuje małe powierzchnie biurowe w samym sercu miasta oraz innych kluczowych lokalizacjach. Proponujemy prowadzenie biur w takich punktach jak:

– Chmielna Business Center przy ul. Chmielnej 132/134

– Tarasy Business Center, ul. Złota 59

– Horizon Business Center, ul. Domaniewska 39a

– Wierzbowa Business Center, ul. Wierzbowa 9/11

– Equator IV Business Center, Aleje Jerozolimskie 100

Powierzchnie lokali w prestiżowych centrach w większości przypadków zaczynają się od 12 metrów kwadratowych. Niewielka odległość od najważniejszych punktów Warszawy (m.in. dworce, lotniska) jest głównym atutem tych obiektów. Warto również zwrócić uwagę na wyposażenie. Są to nowocześnie urządzone przestrzenie z dostępem do aktualnych technologii. Posiadają pełne umeblowanie, są doskonale oświetlone (zarówno światłem dziennym, jak i sztucznym) i mogą zostać w każdej chwili podłączone do infrastruktury IT, czyli szerokopasmowego internetu oraz dedykowanej linii telefonicznej.

Małe biura możemy dowolnie zaaranżować na życzenie klientów. Nie ingerujemy w wygląd przestrzeni, jednak umożliwiamy zmianę wielkości biura podczas trwania umowy – nam też zależy na bezproblemowym rozwoju Twojej firmy. Oferujemy także codzienne sprzątanie wynajętej powierzchni, darmową ochronę całego obiektu, dostęp do aneksów kuchennych oraz obsługę recepcji, która wita gości w imieniu Twojego biura.

Zainteresowanych małymi przestrzeniami biurowymi zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Serdecznie zapraszamy!