Biuro serwisowane w Centrum Biznesowym Chmielna

1. CENTRUM BIZNESOWE CHMIELNA

Budynek Chmielna 134 zapewnia łatwy dostęp do ścisłego centrum Warszawy i równocześnie szybki dojazd w rejony Mokotowa.  Nasi klienci cenią tę lokalizację za nowoczesny wystrój oraz elastyczne przestrzenie biurowe, które są dostępne w możliwości open space po indywidualne pokoje biurowe.
Więcej informacji również na: link

Biuro Serwisowane Złote tarasy

2. CENTRUM BIZNESOWE TARASY

Wynajem biura przy Złotych Tarasach gwarantuje prestiżowy niepowtarzalny adres dla firmy w  centrum Warszaw . Jest to centrum biznesowe, które niezmiennie cieszy się największym zainteresowaniem ze strony naszych klientów dzięki doskonałej lokalizacji i wysokiemu standardowi wykończenia powierzchni.

Biuro serwisowane w Centrum Biznesowym HORIZON

3. CENTRUM BIZNESOWE HORIZON

W tym unikalnym budynku o kształcie fali, tuż obok Galerii Mokotów, Państwa biuro na pewno nie zginie wśród wielu jednakowych biurowców, a klienci zawsze bez problemu znajdą Państwa firmę. Auty to doskonała lokalizacja blisko lotniska  oraz Południowej Obwodnicy Warszawy.

Biuro serwisowane w Centrum Biznesowym WIERZBOWA4. CENTRUM BIZNESOWE WIERZBOWA

W pięknej okolicy Teatru Wielkiego i Starego Miasta wynajmujemy biura w oryginalnej kamienicy z XIX wieku posiadającej wszelkie udogodnienia, które można znaleźć we współczesnych biurowcach.