Wirtualny adres

Zarejestruj swoją firmę pod wyróżniającym się biznesowym adresem i osiągaj maksimum korzyści bez konieczności ponoszenia codziennych kosztów utrzymania biura.

W czterech lokalizacjach w Warszawie, zarówno dla firm rozpoczynających działalność, jak i dla tych już istniejących oferujemy korzystne cenowo biura wirtualne. Naszym klientom udostępniamy infrastrukturę biurową, z której mogą elastycznie i swobodnie korzystać, kiedy tylko jej potrzebują. Wykwalifikowany i doświadczony personel pracujący na recepcji odbierze dla Ciebie korespondencję oraz odbierze telefon w Twoim imieniu. Zatroszczymy się także o Twoich gości i partnerów biznesowych podczas organizowanych przez Ciebie spotkań lub szkoleń biznesowych w naszych doskonale wyposażonych salach konferencyjnych.

Wirtualne biuro w centrum Warszawy

Dzięki Zamówieniu Online można uzyskać ofertę cenową na biuro wirtualne w wybranej lokalizacji. W ostatnim kroku wystarczy wysłać do nas zamówienie a my skontaktujemy się z Tobą.

WYNAJMIJ BIURO WIRTUALNE ONLINE

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Stałe łącze internetowe

Stałe łącze internetowe

Obsługa recepcji

Obsługa recepcji

Parking

Parking

Prestiżowa lokalizacja

Prestiżowa lokalizacja

Rozwinięta komunikacja miejska

Rozwinięta komunikacja miejska

Powiedz nam o swoich potrzebach

Wypełnij formularz a my odeślemy ci szczegółową wycenę.


Dodatkowe usługi wliczone w miesięczną opłatę:
Odbiór korespondencji przez recepcję centrum biznesowego.
W cenę dedykowanej linii telefonicznej jest wliczony odbiór przez personel na recepcji 70 połączeń telefonicznych w miesiącu w imieniu twojej firmy.


Powiedz nam więcej o Twojej firmie

Niezwłocznie prześlemy wycenę.

Wirtualny adres

Zarejestruj swoją firmę pod wyróżniającym się biznesowym adresem i osiągaj maksimum korzyści bez konieczności ponoszenia codziennych kosztów utrzymania biura. W pięciu lokalizacjach w Warszawie, zarówno dla firm rozpoczynających działalność, jak i dla tych już istniejących, oferujemy korzystne cenowo biura wirtualne. Naszym klientom udostępniamy infrastrukturę biurową, z której mogą elastycznie i swobodnie korzystać, kiedy tylko jej potrzebują. Wykwalifikowany i doświadczony personel pracujący na recepcji odbierze dla Ciebie korespondencję oraz telefon w Twoim imieniu. Zatroszczymy się także o Twoich gości i partnerów biznesowych podczas organizowanych przez Ciebie spotkań lub szkoleń biznesowych w naszych doskonale wyposażonych salach konferencyjnych.

…………………

Prowadzenie własnego biura jest poważnym kosztem naruszającym budżet całej firmy. Środki finansowe można jednak z korzyścią przeznaczyć na bardziej istotne obszary działalności.
W tym celu przydaje się wirtualne biuro, czyli outsourcingowa obsługa biurowa. Główną korzyścią wynikającą z powierzenia prowadzenia biura zewnętrznej firmie jest oszczędność związana z brakiem konieczności opłacania pracowników i wynajmowania powierzchni. My zatrudniamy wykwalifikowany personel, udostępniamy sale konferencyjne wg potrzeb, a Umowa o współpracę nie zawiera także żadnych ukrytych kosztów. Skorzystanie z usługi wiąże się z możliwością rejestracji firmy pod jednym z pięciu prestiżowych adresów. Wirtualny adres w Warszawie z pewnością wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów. Można się nim posługiwać przy każdej okazji, zwłaszcza w kontaktach administracyjnych, biznesowych lub marketingowych. Pracownicy e-biura będą odbierać korespondencję oraz telefony od Twoich klientów i przechowywać ważne dokumenty. W cenę wliczone są także inne dodatkowe usługi, m.in. przyjmowanie kontrahentów oraz partnerów biznesowych w nowoczesnych salach konferencyjnych z dostępem do internetu.

Wirtualne biuro jest całkowicie bezpieczne. Pozyskiwane dane nie wydostają się poza system, nie są również przetwarzane w żadnym innym celu niż realizacja bieżących spraw biurowych. Personel jest przeszkolony w zakresie swoich obowiązków i zapoznaje się również ze specyfiką przedsiębiorstwa, dla którego pracuje. Takie podejście gwarantuje wysoki poziom obsługi, zarówno po stronie klientów Twojej firmy, jak i po stronie grupy Inoffice.

Nasze e-biura znajdują się w mieście Warszawa. Zainteresowanych usługą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na jego podstawie wyślemy wycenę. Czekamy również na kontakt telefoniczny lub mailowy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!