Biura open space w Warszawie

Otwarte przestrzenie biurowe stały się popularnym rozwiązaniem w większych firmach. Dzięki nim w jednym miejscu może pracować jednocześnie wiele osób zatrudnionych w danym przedsiębiorstwie. Wydzielone stanowiska robocze pozwalają pracownikom skupić się na wykonywanym zadaniu, a jednocześnie bliskość pozostałej części zespołu umożliwia szybką wymianę informacji oraz rozwój kreatywności.

Właśnie dlatego open space‚y są wybierane najczęściej przez firmy marketingowe i biznes z tzw. branży kreatywnej. Coraz częściej korzystają z nich także mniej oczywiste przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje wielkopowierzchniowe moduły przeznaczone właśnie pod ten typ biura. Okres najmu jest ustalany indywidualnie. Najkrótszy możliwy okres zaczyna się już od jednego miesiąca, a w trakcie trwania umowy możemy bezpłatnie zamienić biuro na większe lub mniejsze, w zależności od zmieniających się potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Open space może zostać zaaranżowany w dowolny sposób. Przestrzeń zostaje z wyprzedzeniem przygotowana do pracy, w związku z czym od razu po podpisaniu umowy można rozpocząć przeprowadzkę. Pomieszczenia posiadają dostęp do stałego, szerokopasmowego internetu, a na życzenie możemy również podłączyć centralę telefoniczną. Oprócz infrastruktury IT open space‚y mają pełne umeblowanie i są wyposażone w nowoczesne urządzenia niezbędne do pracy w biurze, m.in. skanery i drukarki. Obok wynajętej powierzchni znajduje się aneks kuchenny dla pracowników.

W mieście tak dużym jak Warszawa istotna jest również lokalizacja. Ma ona znaczenie zarówno dla klientów firmy, jak i samych pracowników. Nasze biura znajdują się w prestiżowych budynkach blisko głównych punktów, np. dworców, lotnisk czy galerii handlowych. Open space‚y znajdują się w uznanych centrach biznesowych:

– Chmielna Business Center,

– Tarasy Business Center,

– Horizon Business Center,

– Wierzbowa Business Center.

Obiekty są całodobowo chronione przez profesjonalną firmę ochroniarską, przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy codzienne sprzątanie i czyszczenie biur. Przy wejściu do centrum biznesowego znajdują się recepcje służące wsparciem administracyjnym oraz sekretarskim, gdzie personel obsługuje Gości w imieniu Twojej firmy. W budynkach znajdują się ponadto doskonale wyposażone sale konferencyjne przeznaczone do spotkań biznesowych, szkoleń lub prezentacji.

Zainteresowanych dogodną lokalizacją biura typu open space w Warszawie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy wycenę.